sobota 1. ledna 2000

Kudy k nám ?

Galerie se nachází v obci Ostrov u Tochovic, 12km JV od Příbrami.


Do Ostrova je možné se dopravit vlakem a vystoupit na zastávce na znamení "Ostrov u Tochovic". Na trati Zdice > Protivín zde staví vlak přibližně každé 2 hodiny od 5:00 do 20:00. Aktuální jízdní řád naleznete zde.

Pokud cestujete autem z Příbrami, pak se dejte směrem na Milín. Po 7 kilometrech projedete Slivicí, před Milínem zde odbočte na Tochovice. Projedete obcí Lazsko a po 600 metrech odbočte vlevo. Po překonání horizontu máte Ostrov jako na dlani. Galerii 20Gé nepřehlédnete. Kdyby přece, pak nás najdete v druhém stavení napravo, po vjezdu do obce. Kompletní trasa zde.

Pokud pojedete autem od Prahy, pak jeďte po dálnici R4 směr Strakonice. Až přijedete k Milínu, sjeďte, ale do Milína neodbočujte. Jeďte směrem na Příbram a po 700 metrech odbočte doleva směr Tochovice. Dál už je cesta podobná jako z Příbrami. Lazsko, Ostrov. Kompletní trasa zde.

Parkovací stání je pro prvních 6 vozů, ostatní mohou parkovat na návsi, případně podél cest. Buďte, prosím, ohleduplní a respektujte výjezdy a soukromé pozemky ostatních obyvatel Ostrova. Děkujeme.